Sākums  |  Par mums  |  Atlaides  |  Kā izdarīt pasūtījumu  |  Norēķinu veidi  |  Preču piegāde  |  Garantija  |  Partneri  |  Kredīts  |  Kontakti

mebelmarket.lv
LV | RU
26143999
67440577
info@meblemarket.lv


Mans grozs
0 prece(s)
0 Ls

PRECES NOWY STYL


Markīzez
Žalūzijas
Metāla durvis
Bīdāmie skapji
Logi
» Sākums / Logi / Logi SALAMANDER /

 » "Logi SALAMANDER"

SALAMANDER logi

Sistēma "Streamline"

Uz savām divām jubilejām: 30-gadu ekstruzijas sākums PVX-profili un 5-gadu panākumi NVS un Baltijas SALAMANDER Industrie /// Produkte GMBH valstu, valsts tirgū sagatavoja izlaidumu pilnīgi jauniem  5 kameru profiliem, sistēma «Streamline». Dotā sistēma - konstruktoru un firmas tehnologu pieredzes kontservatīvā izteiksme, kā arī tirdzniecības  markas SALAMANDER gandrīz mūžseno tradīciju. Tās dzimšana vēlreiz apstiprina kompānijas devīzi «Vienmēr soli uz priekšu ».
Atšķirībā no daudziem ražotājiem firma nav aizgājusi pa vienkāršotās un lētākās radīšanas, ekonomiskās sistēmas ceļiem. «Streamline sistēma» izstrādāta ar starptautisko standartu visu prasību stingru ieturēšanu, ievērojot NVS un Baltijas valstu klimatiskās īpatnības, kā arī saskaņā ar iekšējiem SALAMANDER standartiem, tādi kā ,pilna savienojamība ar eksistējošajām sistēmām, nepārspēts baltums un glancētas virsmas, skaidra ģeometrija un plastikas kvalitāte. Tādējādi, dibinoties, tāpat kā agrāk uz nevainojamas kvalitātes, kompānija SALAMANDER, ņemot vērā attīstības tendences un austrumu tirgu svarīgumu, veic bezprecedenta piedāvājumu NVS un Baltijas valstu tirgiem.

5-kameru sistēma par 3-kameru cenu.

Jaunās «Streamline» sistēmas sērijas ražošana ir iesākta 2003.gada trešajā kvartālā. 2005.gada vidū SIA ELSS sāka dotās sistēmas pārdošanu un konstrukciju uzstādīšanu , kura pilnībā atbilst mūsdienu celtniecības prasībām un normatīviem.


Kameru skaits

5 kameru sistēma, gan rāmī, gan vārsnē

Sienu biezums

>= 3 mm

Montāžas rāmja platums

76 mm

Montāžas vārsnes platums

76 mm

Stikla paketes biezums

Stiklojuma iespēja ir līdz 48 mm, standarta stiklojums ir 36 mm

Siltuma vadīšanas pretestība

0,77 m 2 х°S/Vt (ar armējumu)

Skaņas izolācijas [dB]

līdz 41 dB

Logu profilu jaunākā sērija „Streamline“piedāvā pārstrādātāj firmām lielas iespējas un konstrukciju daudzveidību pie mazākām pagaidu izmaksām, gatavai izstrādājumu ražošanai. Galīgajam loga patērētājam no dotās sistēmas ir dotas priekšrocības: uzlaboti rādītāji siltumaizsardzībā un trokšņu izolācijā, maksimālo noturību un elegantu ārējo izskatu.
Jaunā sistēma „Streamline” atšķiras ar izcilu kvalitāšu rindu, kuras neapstrīdami sekmēs tās panākumus tirgū. Pateicoties palielinātajam montāžas platumam 76 mm „Streamline” atbild augošajām prasībām siltumnoturībai un skaņas izolācijai - acīmredzams atrāviens no 60 milimetru sistēmām. Bez tā, sistēma „Streamline“, ir kvalitatīvi jauna 5 kameru sistēma, kas piedāvā gatavās produkcijas ražotājam vienkāršākos pārstrādes veidus pie sarežģītāko konstrukciju radīšanas iespējām. Palielinātās stiegrojuma kameras ļauj sasniegt uzlabotos rādītājus, stabilitāti un konstrukciju noturību. Tendenci «uzlabot jau pārbaudīto» apstiprina arī „Streamline“, esošā iekšējo starpsienu «labirinta» sistēma . Pateicoties dotajam labirintam notiek statisko slodžu racionālais sadalījums pa visu profila šķēlumu, īpaši svarīgi ir rokturu un cilpju piestiprinājumu slodzes šajā grupas jomā.
Uzskatām, ka jaunā profilu “Streamline” sistēma bagātinās PVH-profilu tirgū, izsauks paaugstinātu interesi daudziem mūsu klientiem un piešķirs papildus izvēles iespēju pircējam, kura skatiens ir raidīts nākotnē un kas vērtē īstu kvalitāti un dizainu.Latvijas interneta veikali